W tym roku po raz pierwszy chciałbym zorganizować z okazji odpustu festyn parafialny dla budowania jedności w naszej parafii, a także w celu zebrania środków na remont naszego kościoła parafialnego. Dlatego chciałbym Was prosić o pomoc w organizacji tego festynu, a konkretnie o przyniesienie fantów festynowych, a także przedmiotów na „pchli targ”. Fanty można przynosić do kościołów naszej parafii do niedzieli 1 sierpnia włącznie.

Co można przynieść?

● vouchery

● gadżety firmowe

● książki

● bajki

● gry planszowe

● puzzle
● artykuły papiernicze

● wyroby rękodzielnicze

● artykuły gospodarstwa domowego
● akcesoria sportowe

● przedmioty artystyczne

● rękodzieło
● inne rzeczy, przedmioty czy usługi, które ucieszą uczestników festynu

Poza tym planujemy zorganizować festynowy turniej piłki siatkowej i dlatego proszę o zgłaszanie drużyn, które wzięłyby w nim udział również do 1 sierpnia. Serdecznie zapraszam!

ZBIÓRKA FANTÓW
na I Festyn Parafialny