4. W diecezji pelplińskiej ustanowiony został Inspektor Ochrony Danych - e-mail: notariuszkurii@diecezja-pelplin.pl

12 września 2022
Termin I Komunii świętej 14 maja 2023 roku, godz. 11:00 (2. niedziela maja) Poniższy
10 września 2022
Siostry i Bracia, Drodzy Kapłani! Od 24 lutego tego roku, kiedy Rosja ponownie zaatakowała

1. W sobotę rozpoczynamy październik – miesiąc różańcowy. W naszej parafii nabożeństwa różańcowe będziemy odprawiać w dni powszednie po Mszy świętej. Serdecznie zapraszam do udziału, a młodzieży przygotowującej się do bierzmowania oraz dzieciom pierwszokomunijnym przypominam o obowiązkowym udziale w różańcu dwa razy w tygodniu.

1. Zapraszam wszystkie dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej razem z rodzicami na Mszę św. do Cecenowa w najbliższą niedzielę (2.10., 9:00), podczas której zostaną poświęcone ich różańce.

1. Zapraszam wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami, począwszy już od I klasy szkoły podstawowej. Chętnych zapraszam do zakrystii po Mszach świętych w niedzielę lub w ciągu tygodnia.

1. Dzisiaj przypada ostatnia niedziela miesiąca, a więc kolekta przeznaczona jest na nasze parafialne inwestycje. Serdecznie dziękuję za wszelkie ofiary, dzięki którym kolejne plany mogą stawać się rzeczywistością. Bóg zapłać!

1. Zapraszam na cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu do kościoła w Cecenowie w czwartek w godz. 19:00-20:00. Podczas adoracji jest okazja do skorzystania ze Spowiedzi świętej.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła parafialnego i kościołów filialnych. W tym tygodniu poproszę o to w kościele parafialnym p. Gizelę Mach i p. Martę Groblewską, w Pobłociu p. Anetę Pawlak, p. Jolantę Hildebrandt i p. Alicję Miedzielec, a w Wolini p. Wiesławę Śmielak i p. Agnieszkę Łyszyk. Dziękuję serdecznie za troskę o nasze wspólne dobro. Bóg zapłać!

1. Po Mszy świętej zapraszam do stopni ołtarza dzieci po błogosławieństwo i kolejny numer „Ziarenka”, z dzieci komunijne po karty do pracy z rodzicami.

1. Zmarł śp. Marian Reńkas (l. 67) z Pobłocia. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 13:00 w Pobłociu. Różaniec w intencji zmarłego zostanie odmówiony jeszcze dzisiaj (w niedzielę) o godz. 18:00 w kościele w Pobłociu. Msze święte za śp. Mariana zostaną odprawione w Pobłociu w następującym porządku:
    • 15.11. o godz. 17:00 – od uczestników pogrzebu;
    • 3.12. o godz. 17:00 – od sąsiadów.
    Wczoraj (w sobotę, 24.09.) zmarła nagle śp. Dorota Klawikowska (l. 37) z Cecenowa. Termin pogrzebu zostanie podany w najbliższych dniach, a różaniec za śp. Dorotę odmawiany będzie od dzisiaj (od niedzieli) codziennie aż do pogrzebu o godz. 18:00 w kościele w Cecenowie. Naszych zmarłych polecajmy Bożemu miłosierdziu!

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

25 września 2022 roku