W dniach 18-25 lipca 2021 obchodzimy 22. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa wraz z misyjną Akcją św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W tym czasie za wstawiennictwem św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych będziemy się modlić za wszystkich użytkowników drogi o bezpieczne podróże dla wszystkich. Ważnym punktem obchodów jest błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów, aby zawsze używali ich mądrze i odpowiedzialnie. Do wszystkich użytkowników pojazdów jest kierowany apel o udział w Akcji św. Krzysztof i wsparcie misjonarzy w zakupie środków transportu poprzez przeznaczenie 1 grosza za każdy przejechany kilometr na ten cel.

W naszej parafii poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców odbędzie się w niedzielę, 25 lipca, po wszystkich Mszach świętych. Zachęcam, aby przyprowadzić do poświęcenia wszelkie pojazdy.

Przy okazji poświęcenia przeprowadzona zostanie zbiórka na zakup pojazdów dla misji (1 grosz za 1 kilometr).

TYDZIEŃ
ŚW. KRZYSZTOFA