20 listopada 2021
07 listopada 2021
W Kościele powszechnym trwa czas synodu, który jest czasem wspólnego słuchania Ducha Świętego, odkrywania

To bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 r., zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są podobnie jak w ubiegłych latach zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych Fundacji, których maluchy już pojawiły się na świecie.

W naszej parafii w inicjatywę można włączyć się przygotowując paczkę z artykułami higienicznymi, takimi jak:

- proszki i płyny do prania,

- kremy,

- szampony,

- oliwki,

- pieluchy,

- mydła

i zostawiając w którymś z kościołów naszej parafii w wyznaczonym miejscu. Paczki zostaną przekazane do najbliższego punktu Fundacji Małych Stópek, a stamtąd potrzebującym dzieciom.

Paczuszki można przynosić do poniedziałku, 20 grudnia (tego dnia będzie przedświąteczna spowiedź w naszej parafii).

PACZUSZKA DLA MALUSZKA 2021
20 listopada 2021