20 listopada 2021
To bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 r., zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja
07 listopada 2021
W Kościele powszechnym trwa czas synodu, który jest czasem wspólnego słuchania Ducha Świętego, odkrywania

Za nami ważne wydarzenie duchowe: rekolekcje kerygmatyczne dla kandydatów do bierzmowania. Odbyły się one w piątek (22.10.) i sobotę (23.10.). Rekolekcje miały miejsce w naszej Szkole Podstawowej w Pobłociu. Ćwiczenia duchowe poprowadził ks. Aleksander Lipkowski (wikariusz w Nowej Wsi Lęborskiej) wraz z ekipą młodzieży. W rekolekcjach uczestniczyli kandydaci z klasy VII i VIII szkoły podstawowej (I rok formacji) z naszej parafii oraz z parafii w Charbrowie i Białogardzie. Dotyczyły one drogi, jaką człowiek musi przejść, aby osiągnąć cel – zbawienie. Uznając Jezusa za swojego Pana i Zbawiciela, młodzież z teorii przeszła do praktyki, kończąc rekolekcje spowiedzią i Mszą świętą w kościele w Pobłociu. Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pobłociu Małgorzacie Pochodaj za życzliwość i pomoc w organizacji rekolekcji. Dziękujemy także Paniom, które pomogły w opiece nad uczniami naszej szkoły oraz Paniom z kuchni za pyszny obiad dla wszystkich, a także Paniom z obsługi szkoły. Składamy również podziękowania wszystkim formatorom, którzy towarzyszyli młodzieży podczas rekolekcji.

GPS
- rekolekcje kerygmatyczne dla kandydatów do bierzmowania
26 października 2021