03 stycznia 2022
Po powrocie z Mszy świętej "kolędowej" warto postarać się o to, aby rodzina zgromadziła
25 grudnia 2021
Kochani Parafianie! W związku z wciąż wysokimi liczbami zakażeń i zgonów wywołanych przez panujący

W sobotę, 25 września 2021 roku, odbyło się nasze parafialne święto dziękczynienia za tegoroczne plony. Tym razem głównym organizatorem było sołectwo Cecenowo z sołtysem p. Jackiem Wicińskim na czele, przy wielkim zaangażowaniu miejscowej Rady Sołeckiej i KGW w Cecenowie. Świętowanie rozpoczęliśmy od dziękczynnej Mszy świętej, prosząc jednocześnie o Boże błogosławieństwo dla rolników naszej parafii i ich rodzin. Mieszkańcy Cecenowa zatroszczyli się o piękny wystrój kościoła, a także przygotowali dożynkowy wieniec, parafianie z Pobłocia przynieśli w darach ofiarnych kosz z tegorocznymi darami ziemi, natomiast mieszkańcy Wolini upiekli i ofiarowali dożynkowy chleb oraz małe "chlebki", którymi mogliśmy się podzielić. Po Mszy świętej udaliśmy się do świetlicy w Cecenowie, aby tam nadal trwać we wspólnocie, jednak już w bardziej biesiadnej atmosferze przy suto zastawionych stołach dzięki zaangażowaniu KGW, a także innych ludzi dobrej woli, którzy aktywnie zaangażowali się w przygotowanie uroczystości.

DOŻYNKI PARAFIALNE
26 września 2021