4. W diecezji pelplińskiej ustanowiony został Inspektor Ochrony Danych - e-mail: iod@diecezja-pelplin.pl

13 stycznia 2023
W niedzielę, 8.01.2023 r., po Mszy św. o godz. 9:00 w kościele parafialnym w
10 grudnia 2022

Cieszę się z tego, że po długiej przerwie będę mógł zanieść Boże błogosławieństwo do Waszych domów i razem z Wami pomodlić się. Kolędy będą zaczynać się w ciągu tygodnia o godz. 15:30, a w soboty o 10:30. Serdecznie poproszę o podstawienie samochodu na 15 minut przed rozpoczęciem. Chciałbym przy okazji kolędy m.in. odnowić i uporządkować parafialne kartoteki zgodnie z aktualnymi wymogami ochrony danych osobowych. W związku z tym uprzejmie Was poproszę, aby na kolędę przypomnieć sobie rok I Komunii św. i rok Bierzmowania. Jeżeli będziecie chcieli przy okazji kolędy złożyć ofiarę, to przeznaczone one będą również w tym roku na kolejne etapy remontu kościoła parafialnego: wymiana pokrycia dachowego na prezbiterium i zakrystiach oraz fumigacja-gazowanie kościoła parafialnego (łączny koszt to ok. 110.000 zł). Z góry serdecznie za wszystko dziękuję: Bóg zapłać! Serdecznie dziękuję za dotychczasowe kolacje na zakończenie kolędy, a te rodziny, które zamierzają przygotować poczęstunek bardzo proszę, aby był on skromny. Ceny są wysokie, a potrzeby Waszych rodzin też nie maleją. Pamiętajcie, że już spotkanie przy wspólnym stole jest wielką przyjemnością i powodem do wielkiej mojej wdzięczności.

Wasz Proboszcz

CECENOWO