03 stycznia 2022
Po powrocie z Mszy świętej "kolędowej" warto postarać się o to, aby rodzina zgromadziła
25 grudnia 2021
Kochani Parafianie! W związku z wciąż wysokimi liczbami zakażeń i zgonów wywołanych przez panujący

Kochani Parafianie!

W związku z wciąż wysokimi liczbami zakażeń i zgonów wywołanych przez panujący wirus, w poczuciu odpowiedzialności za całą naszą wspólnotę parafialną oraz w trosce o zdrowie i życie nas wszystkich, postanowiłem, że niestety również w tym roku nie będzie kolędy w tradycyjnej formie. W jej miejsce będę odprawiać – tak jak rok temu – w kolejne dni stycznia tzw. Msze święte "kolędowe" w intencji mieszkańców, na które zapraszam parafian z poszczególnych rejonów kolędowych. Oczywiście jeśli ktoś chciałby, aby indywidualnie pobłogosławić dom, bardzo proszę o zgłoszenie tego faktu i w umówionym terminie odbędzie się kolęda indywidualna. Dziękuję Wam z góry za Waszą wyrozumiałość w tym trudnym dla nas wszystkich czasie i już dziś zapraszam do wspólnej modlitwy podczas Mszy świętych „kolędowych”, które w ubiegłym roku zgromadziły około 80% rodzin naszej parafii. Bóg zapłać!

Wasz Proboszcz

ks. Karol Gierszewski

HARMONOGRAM MSZY ŚWIĘTYCH „KOLĘDOWYCH”

CECENOWO